Házépítés kulcsrakészen

Műszaki előkészítő mérnök

Műszaki előkészítő mérnökkivitelezési munkák előkészítése

Feladatok
  • kivitelezési munkák előkészítése
  • alvállalkozók versenyeztetése, szerződések előkészítése
  • kivitelezési munkák háttértámogatása több projekten
  • Műszaki adminisztráció
  • Alvállalkozói, beszállítói teljesítések ellenőrzése
  • Tervfrissítések nyilvántartása
  • Építtetői igények felvétele, értékesítés támogatása
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Építészmérnöki végzettség
  • Min. 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Ügyfélközpontúság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • MS Office programok magabiztos ismerete (Word, Excel)
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Magabiztos Archicad szerkesztői gyakorlat
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Előkészítésben, versenyeztetésben szerzett tapasztalat
  • Aktív kommunikáció képes Angol/Német nyelvtudás
Amit nyújtunk:
  • versenyképes fizetés
  • a cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • tapasztalatszerzési és továbbfejlődési lehetőség
  • komplex felelősségteljes munka

Munkavégzés helye: Szigethalom